Władze Spółki

Zarząd

Zarząd Spółki jest powoływany przez udziałowców. Każdy udziałowiec ma prawo do powołania oraz odwołania jednego członka Zarządu. Prezes Zarządu jest mianowany spośród członków Zarządu na zasadach rotacyjnych. Obecnie w skład Zarządu wchodzą przedstawiciele czterech udziałowców. Udziałowiec AB „Klaipedos Nafta” na razie nie skorzystał z prawa do powołania swojego przedstawiciela do Zarządu MPR „Sarmatia” sp. z o.o.

Bożena Knipfelberg

Prezes Zarządu

Pani Bożena Knipfelberg reprezentuje w Zarządzie spółkę PERN S.A. z Płocka, Polska.

+ 48 22 504 07 70

knipfelberg@sarmatia.com.pl

Vitaliy Baylarbayov

Vitaliy Baylarbayov

Członek Zarządu

Pan Vitaliy Baylarbayov reprezentuje w Zarządzie spółkę SOCAR z Baku, Azerbejdżan. 

+ 48 22 504 07 70

baylarbayov@sarmatia.com.pl

Prof. dr hab. Teimuraz Gochitashvili

Prof. dr hab. Teimuraz Gochitashvili

Członek Zarządu

Pan Teimuraz Gochitshvili reprezentuje w Zarządzie „Gruzińską Korporację Naftowo-Gazową” Spółka Akcyjna z Tbilisi, Gruzja.

+ 48 22 504 07 70

gochitashvili@sarmatia.com.pl

Mykhailo Kravchenko

Mykhailo Kravchenko

Członek Zarządu

Pan Mykhailo Kravchenko reprezentuje w Zarządzie spółkę S.A. „Ukrtransnafta”  z Kijowa, Ukraina.

+ 48 22 504 07 75

kravchenko@sarmatia.com.pl

Dyrekcja

Sergiy Skrypka

Sergiy Skrypka

Dyrektor Generalny

Pan Sergiy Skrypka pełni jednocześnie funkcję prokurenta Spółki.

+ 48 22 504 07 77

skrypka@sarmatia.com.pl

ul. Książęca 19/7,

00-498 Warszawa

sarmatia@sarmatia.com.pl

+48 22 504 07 70

© 2018 MPR "Sarmatia" sp. z o.o. All Rights Reserved