Władze Spółki

Zarząd

Zarząd Spółki jest powoływany przez udziałowców. Każdy udziałowiec ma prawo do powołania oraz odwołania jednego członka Zarządu. Prezes Zarządu jest mianowany spośród członków Zarządu na zasadach rotacyjnych. Obecnie w skład Zarządu wchodzą przedstawiciele czterech udziałowców. Udziałowiec AB „Klaipedos Nafta” na razie nie skorzystał z prawa do powołania swojego przedstawiciela do Zarządu MPR „Sarmatia” sp. z o.o.

Prof. Dr Teimuraz Gochitashvili

Prof. Dr Teimuraz Gochitashvili

Prezes Zarządu

Pan Teimuraz Gochitshvili reprezentuje w Zarządzie „Gruzińską Korporację Naftowo-Gazową” Spółka Akcyjna.

+ 48 22 504 07 70 

gochitashvili@sarmatia.com.pl

Vitaliy Baylarbayov

Vitaliy Baylarbayov

Członek Zarządu

Pan Vitaliy Baylarbayov reprezentuje w Zarządzie spółkę SOCAR z Baku, Azerbejdan.

 

+ 48 22 504 07 70 

baylarbayov@sarmatia.com.pl

Mykhailo Kravchenko

Mykhailo Kravchenko

Członek Zarządu

Pan Mykhailo Kravchenko reprezentuje w Zarządzie spółkę P.S.A. „Ukrtransnafta”  z Kijowa, Ukraina.

+ 48 22 504 07 75 

kravchenko@sarmatia.com.pl

Rafał Miland

Rafał Miland

Członek Zarządu

Pan Rafał Miland reprezentuje w Zarządzie Spółkę Akcyjną PERN  z Płocka, Polska.

 

+ 48 22 504 07 70

miland@sarmatia.com.pl

Dyrekcja

Sergiy Skrypka

Sergiy Skrypka

Dyrektor Generalny

Pan Sergiy Skrypka pełni jednocześnie funkcję prokurenta Spółki.

+ 48 22 504 07 77

skrypka@sarmatia.com.pl

ul. Książęca 19/7

00-498 Warszawa

sarmatia@sarmatia.com.pl

+48 22 504 07 70

© 2018 MPR "Sarmatia" sp. z o.o. All Rights Reserved